Web Tasarım ve Backlink
Web Tasarım ve Backlink Facebook Paylaş Twitter Paylaş Google+ Paylaş Linkedin Paylaş Pinterest Paylaş

Web tasarımda'da Backlink önemi ?

öncelikle backlink nedir konusunu ele alalım. Backlink sizin siteniz olmayan sitelerde linklerinizin bulumasına verilen genel isimdir. örneğin x bir sitede yine x bir kelime varsayalım bu web tasarım kelimesi olsun bu kelime tıklayınca sizin sitenize yöneliyorsa bu bir backlinktir. organik yollarla oluşan backlinkler oldukça faydalıdır. Bir haber sitesi , bir blog sitesi veya bir makale sitesi sizin ile ilgili faydalı bir yazı yazabilir ve yazının içine sizinle ilgili bir link koyabilir bu gayet doğal ve organic bir linktir.

web tasarımın en önemli noktalarından biri olan seo backlink konusuna çok hassasiyet göstermektedir. Biz bunu şu şekilde adlandırabiliyor bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyliyim. sitenizin backlinkleri ne kadar kaliteli sitelerde olursa google sizi o kadar sever ve sıralamalarda sizi üst sıralara taşır. Artık buda bir ticarete dönüşmüştür sitelerden tanıtım yazıları satılarak backlink satışı yapılır bu google kurallarına uydugu sürece çok faydalı olacaktır. bizlerin tavsiyesi ne kadar organik olursa o kadar faydası olur. web tasarım'da backlink oldukça önem taşımaktadır. Bu konuda çok aceleci olmamak alınan backlinkleri zamana yayarak google'ın dikkatini çekmeden yapmak çok faydalı bir seo çalışması olacaktır.

Backlink alıp illede google'da sıralamanız yükselecek diye bir kural yoktur. bu bir çok kriterden sadece 1 tanesidir. Google'da yükselmek için onlarda kriter bulunmaktadır. Backlink bunlardan bir tanesi ve en etkili olanı diyebiliriz.

Backlink alırken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili en kısa zamanda sizlere bir paylaşımda bulunacağız.Bir önceki yazımız olan İstanbul Web Tasarım'da Kalite başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Yorumlar

Siz de Farklı Olduğunuzun Farkına Varın !
İNTERNET SİTENİZ İLE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN
ciziktir BİZİ TERCİH EDENLER ciziktir