Html5 Css3 ile Web Tasarım
Html5 Css3 ile Web Tasarım Facebook Paylaş Twitter Paylaş Google+ Paylaş Linkedin Paylaş Pinterest Paylaş
Html5 - Css3 İle Web Tasarım
 
gelişen yazılım dilleri artık durmak bilmiyor web tasarım yapımında en önemli etkenlerden biri güncel olmak güncel dilleri kullanmak az satırla çok iş yapmaktır.
 
html5 ve css3 sayesinde artık çok zor denen birçok şey eskisinden çok daha kolay biz MEVESE olarak yaptığımız projelerde artık HTML5 ve CSS3 tekniklerini kullanarak hem google dostu siteler hemde daha ileri düzey yazılımlar ile üretilmiş siteler ortaya çıkartıyoruz.
 
MEVESE web tasarım olarak yaptığımız siteleri w3 kontrollerinden geçirerek seo testlerine tabi tutuyoruz seo konusunda üst düzey kodlama yaparak müşterilerimizin googlde'da yükselmelerine yardımcı oluyoruz.
 
Html5 ile yapılan siteler hem çok hızlı açılmakta ve google tarafından daha hızlı index almaktadır. HTML5 siteler tamamen google dostu olmakla birlikte tarayıcı dostudur.Css3'ün en önemli özellikleri arasında yer alan ufak animasyonlar web sitelerini daha eğlenceli ve işlevsel hale getirmektedir.
 
bizde müşterilerimize bu özelliklerin tümünü yansıtıyor onların daha kullanışlı ve güncel bir web siteleri olmalarını sağlıyoruz amacımız her zaman yenilikçi olarak tüm müşterilerimize en iyiyi sunmaktır.


Bir önceki yazımız olan Html nedir. Ne işe yarar ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Yorumlar

Siz de Farklı Olduğunuzun Farkına Varın !
İNTERNET SİTENİZ İLE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN
ciziktir BİZİ TERCİH EDENLER ciziktir