Hizmetlerimiz
Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım
Web Tasarım sektöründe yılların verdiği birikim ve tecrübe ile siz müşterilerimizin neler istediğini ve neler düşlediğini iyi biliyor ve sizleri sizin kadar iyi anlıyoruz. Bilgi ve tecrübe birikimimizi profesyonel ekibimiz ile birleştirdik modern , teknolojik , seo uyumlu , responsive ( Tüm cihazlar ile uyumlu ) ve profesyonel web siteleri üretmeye başladık.

Devamını Oku...
Grafik Tasarım Grafik Tasarım Grafik Tasarım
Grafik tasarım günümüzün en iyi algı mekanizması haline gelmiş , firmanızı ve kendinizi ifade etmenin en kolay yolu olmuştur. Hem firmanızın kurumsal tasarımları ( Logo , Kartvizit , Antetli , Cepli Dosya vb ) hem de reklam ürünlerinizin ( Broşür , Katalog , İnsert vb ) tümünü profesyonel ekibimiz ile tasarlıyor siz değer müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Devamını Oku...
Seo Danışmanlığı Seo Danışmanlığı Seo Danışmanlığı
Pazarlamanın en hızlı ve kolay yolu olan internet hemen hemen tüm firmaların tercihi haline gelmiştir. Bu büyük dünya'da yer almak hem kolay hem de hızlıdır. Firmanızın web sitesini yaptırarak dijital dünyaya girebilir ve binlerce insana ulaşabilirsiniz. Web sitenizi insanlara ulaştırmanın , google , yandex gibi arama motorlarında ön plana çıkartmanın yolu SEO'dur. Firmamız bu konuda uzman ekibi ile web sitenizi analiz ederek sizlere seo danışmanlığı hizmetini profesyonel olarak sunuyor.

Devamını Oku...
E-Ticaret E-Ticaret E-Ticaret
Ürünlerinizi pazarlamak ve hızlı bir yoldan insanlara sunarak satışlarınızı arttırmak mı istiyorsunuz. Artık bunun en kolay yolu E-Ticaret. Firmanız adına bir E-Ticaret sitesi yaptırarak tüm ürünlerinizi internet ortamından insanlara ulaştırabilir , ayrıca hızlı ve kolay yoldan ödeme alabilirsiniz. İnternet ortamında yapılan satışların oranı her geçen gün artarken sizde E-Ticaret sitesi yaptırarak satışlarınızı katlayabilirsiniz. Mevese olarak sizlere gereken yazılım ve danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

Devamını Oku...
Sosyal Medya Sosyal Medya Sosyal Medya
Bir Like daha , bir tweet daha derken sosyal mecralar aldı başını gidiyor. Pazarlama alanlarından biri haline gelen sosyal mecralar firmaların vazgeçilmezi oldu. Kendilerini , firmalarını , ürünlerini tanıtmak isteyen herkes bir sosyal hesap açar oldu ve bu ortamlarda binlerce kişiye ulaştı. 2015 verilerine göre internetten pazarlamanın en hızlı büyüyen alanı olan sosyal mecralar sizi ve firmanızı tanıtmanın en kolay yoludur. Gelin Mevese olarak sizlere gereken desteği verelim , sosyal hesaplarınızı biz yönetelim.

Devamını Oku...
Google Adwords Google Adwords Google Adwords
Google Adwords maaliyet olarak yüksek ama dönüşüm olarak en hızlı olan reklam ve pazarlama yoludur. Google'a reklam vererek internet sitenizi arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkartabilirsiniz. Bu konuda hem maaliyetlerinizi düşürmek hem de daha verimli dönüşümler almak için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Devamını Oku...
Hosting & Domain Hizmeti Web siteniz olması için olmazsa olmazlardan biri domain biri hostingdir. Domain site isminizi , Hosting ise sitenizin barındığı alanı ifade eder.
devamı...
Fotoğraf & Video Hizmeti Ürünlerinizi ve firmanızı tanıtmak için sizin profesyonel fotoğraf ve videolarınızı çekiyor ardından düzenleyerek sizlere teslim ediyoruz.
devamı...
Kurumsal Web Tasarım Kurumsal web tasarım , firmaların yaptırmak zorunda olduğu en sade ve yalın haliyle kendilerini tanıtan resmi bilgilerinin yer aldığı sitelerdir.
devamı...
Kurumsal Kimlik Kurumsal kimlik firmanızın kullandığı tasarımların tümüne verilen isimdir. Logo , kartvizit , Cepli Dosya gibi ürünlerin tümüdür.
devamı...
Logo Tasarım Logo tasarım firmanızı , hizmet verdiğiniz alanı ve sektörü yansıtan , vectör çizimlerden meydana gelen bir şekil bütünüdür.
Kartvizit Tasarım Kartvizit tasarım sizlerin iletişim bilgilerini içeren ve firmaların , kişilerin size ulaşmasını kolaylaştıran ve hızlandıran bir tanıtım ürünüdür.
Katalog Tasarım Katalog tasarım ürünlerinizi , hizmetlerinizi ve firmanızı anlatan , sizler hakkında detaylı bilgi içeren ve 4 - 8 gibi sayfalardan oluşan bir tanıtım ürünüdür.
E-Katalog Tasarım E-Katalog Tasarım , basılı kataloglarınızın internet ortamına çevrilmiş ve sanal mecralarda kullandığınız bir tanıtım ürünüdür. insanlara kolay ulaştırılabilir.
E-Bülten Tasarım E-Bülten Tasarımı firmalara ve kişilere atacağınız maillerin görselleştirilmiş ve içerik olarak zenginleştirilmiş halidir. yapımı kolay , maaliyeti düşüktür.
Siz de Farklı Olduğunuzun Farkına Varın !
İNTERNET SİTENİZ İLE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN
ciziktir BİZİ TERCİH EDENLER ciziktir