Snapchat'in Tasarımını Değiştirecek Yeni Güncellemesi
Snapchat'in Tasarımını Değiştirecek Yeni Güncellemesi Facebook Paylaş Twitter Paylaş Google+ Paylaş Linkedin Paylaş Pinterest Paylaş
Tasarımı, uzun süredir eleştirilen Snapchat, yeni arayüzü ve fonksiyonel becerileri ile öne çıkıyor.
 
Snapchat bu kez daha geniş çaplı bir güncelleme getiriyor. Fotoğraf paylaşım uygulaması, görünümünü büyük ölçüde değiştirecek büyük bir güncellemeye imza atmaya hazırlanıyoe. Yeni Snapchat, beta versiyonu ile bazı Android kullanıcılarına ulaştırıldı. Yeni güncelleme ile, dünyanın dört bir yanında paylaşılan fotoğrafları gösterecek ve onların etkileyici hikayelerini anlatacak bir arama çubuğu donatılmış,
Snapchat'in Beta sürümünü kullanan Android kullanıcıları, eskisinden çok daha pratik olduğunu düşünüyor. Kullanıcılara göre artık uygulamadan daha verimli bir şekilde faydalanılıyor ve arkadaşlara kolayca erişebiliyor.
Yeni arama fonksiyonu, kişilere ve hızlı ekleme seçeneği erişebileceğiniz kısayolları da ortaya çıkarıyor. “Hızlı ekleme” seçeneği altında, kullanıcılar, Snapchat listesine henüz eklemediği kişi ile birlikte arkadaş isteklerini görebiliyor.
Snapchat, uzun bir süre karışık tasarım arayüzü nedeniyle eleştirilerle karşı karşıya kalmıştı. Yeni güncelleme, uygulamanın daha kolay kullanılmasına olanak tanıyor ve kullanıcılar, menüler arasında kaybolmak yerine tek bir dokunuşla başka bir kullanıcıya ya da fotoğrafa erişebiliyor.
Snapchat güncellemesinin Android kullanıcılarına önümüzdeki günlerde sunulması bekleniyor. iOS kullanıcıları ise bir süre daha bekleyecek.
 
 


Bir önceki yazımız olan Samsung Kullanıcıları İçin Gizli Kalmış Android Kodları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Yorumlar

Siz de Farklı Olduğunuzun Farkına Varın !
İNTERNET SİTENİZ İLE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN
ciziktir BİZİ TERCİH EDENLER ciziktir