Prisma Sosyal Medya Platformuna Adım Atıyor !
Prisma Sosyal Medya Platformuna Adım Atıyor ! Facebook Paylaş Twitter Paylaş Google+ Paylaş Linkedin Paylaş Pinterest Paylaş
2016 yılının en çok ilgi duyan uygulamaları arasında yer alan Prisma gelişmeyi sürdürüyor. Fotoğrafları bir sanat eserine dönüştüren Prisma sosyal medya platformuna dönüşüyor.Prisma yaz aylarında hayatımıza girdi ve kısa sürede popülerleşmeyi başardı. Başlangıçta sadece fotoğrafları tablolara dönüştüren bu uygulama daha sonra videolarda ve canlı yayınlarda da kullanılmaya başlandı.

Geçtiğimiz günlerde Google Play Store ve AppStore tarafından yılın uygulaması olarak seçildi.Yapılan son güncelleme ile birlikte uygulamaya profil ve haber akışı bölümleri de eklendi. 
Yani bundan sonra Prisma’yı sadece fotoğraf ve videoları dönüştürmek için değil, onları paylaşmak için de kullanabileceğiz.


 
Twitter ve Instagram’da olduğu gibi diğer profilleri de takip etmek mümkün olabilecek.Diğer sosyal platformlara ek olarak yakınımızda konumlanan ve yeni fotoğraf ekleyen insanları da görebileceğiz.
Tüm bu özellikleri barındıran yeni güncelleme iOS ve Android için kullanıma sunuldu.Prisma’yı bir sosyal mecra olarak kullanmak isteyen herkesin yapması gereken tek şey uygulamalarını güncellemek olacaktır.
Prisma bu yılda da yine gözleri üstünde tutacak harika bir çalışma yapmıştır. 
 


Bir önceki yazımız olan Bu Yıl En Çok Kim Tıklandı Sorusunun Cevabı Burda! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Yorumlar

Siz de Farklı Olduğunuzun Farkına Varın !
İNTERNET SİTENİZ İLE BİR ADIM ÖNDE BAŞLAYIN
ciziktir BİZİ TERCİH EDENLER ciziktir